5/5 - (15 امتیاز)
 • تعمیرات آبگرمکن ساوه

 • سرویس آبگرمکن دیواری و زمینی

تعمیرات آبگرمکن ساوه

سرویس آبگرمکن ساوه چگونه انجام می شود؟

ممکن است آبگرمکن شما پس از چند وقت کار کردن دچار نقص شده و نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشد. نقص در عملکرد آبگرمکن می‌تواند به دلایل مختلفی باشد و یکی از مشخص‌ترین علائم آن، گرم نشدن آب یا صداهای متفاوت از آن است که باید بلافاصله برای رفع آن اقدام نمود. شما می ‌توانید در صورت مشاهده چنین علائمی از طریق سایت یا اپلیکیشن آچاره، بهترین متخصصان را درخواست نموده و نسبت به تعمیرات آبگرمکن ساوه خود اقدام نمایید. متخصصین این خدمت تحت نظر شرکت سریع کاران ، با قیمت مشخص و پشتیبانی 24 ساعته به شما عزیزان خدمت‌ رسانی می‌ کنند.

هزینه سرویسکار آبگرمکن ساوه

برای تعیین قیمت تعمیرات لازم است تا آبگرمکن از نزدیک بررسی شود. هرگز برای کاهش هزینه ها اقدام به باز کردن آبگرمکن نکنید. اگر در این زمینه تجربه ای ندارید هر اقدامی می تواند خسارت بیشتری به همراه داشته باشد و هزینه بیشتری روی دست تان بگذارد. به همراه تعمیرات معمولا جرم گیری و رسوب زدایی آبگرمکن هم انجام می شود. اگر مرتب از سرویس دوره ای آبگرمکن استفاده کرده اید دیگر نیازی به رسوب زدایی و اسید شویی محفظه آبگرمکن نیست.

تعمیرات آبگرمکن ساوه

تعمیرات آبگرمکن ساوه

 • تعداد خدمات برای تعمیر آبگرمکن
 • تعویض هر یک از قطعات آبگرمکن

قطعاتی که باید تعویض شوند هم با توجه به قیمت قطعات، تعیین قیمت می شود. دستمزد تعمیر آبگرمکن به عوامل زیادی ارتباط دارد همیار هوم سرویز قبل از شروع به کار، مبلغ نهایی را اعلام می کند در صورتی که مشتری بخواهد همیار قطعه جایگزین را خریداری کرده و به همراه فاکتور روی قیمت دستمزد محاسبه می کند. تعمیرات آبگرمکن ساوه در کمترین زمان در خدمت شماست

تعمیر آبگرمکن شامل چه مواردی میشود؟

تعمیر آبگرمکن می تواند شامل یکی از موارد زیر باشد:

 • گرم نشدن آب در آبگرمکن
 • سرد و گرم شدن آب آبگرمکن دیواری
 • هواگیری
 • رسوب زدایی آبگرمکن و تعمیرات آبگرمکن ساوه
 • کارکرد نادرست ترموستات و ترموکوبل
 • خرابی سنسور حرارتی آبگرمکن
 • نوسان درجه حرارت آبگرمکن دیواری
 • اختلال در شمعک جرق تعمیرات آبگرمکن ساوه
 • خاموش شدن متداوم شعله یا روشن نشدن آبگرمکن دیواری
 • کاهش فشار آب خروجی
 • تغییر در بو یا رنگ آب خروجی از آبگرمکن
 • سردی یا گرمی بیش از اندازه ی آب
 • نشت از منبع انرژی مورد استفاده‌ی آبگرمکن دیواری در خانه
 • نشتی مخزن یا لوله‌های آبگرمکن

سرویس دهی آبگرمکن دیواری و عیب یابی

قبل از هر اقدامی باید بدانید که آبگرمکن گازی است یا برقی! انواع آبگرمکن دیواری گازی در اغلب خانه ها نصب شده ولی تعداد آبگرمکن های برقی هم کم نیست. پیدا کردن ایراد و انجام کارهای تعمیراتی بستگی به نوع آبگرمکن دارد. آبگرمکن برقی، گازهای احتراقی تولید نمی کند و نیازی به دودکش ندارد. در این دستگاه ها از ترموستات در کنار مخزن استفاده شده و کابل الکتریکی، دستگاه را به تابلو برق وصل می کند.

اما آبگرمکن گازی دارای دودکش برای خروج گازهای احتراقی است. سیستم پیلوت، مشعل، ترموکوبل در دستگاه نصب شده و با برداشتن روکش بدنه دیده می شود. آبگرمکن از هر نوعی که باشد باید بتواند آب گرم ساختمان را تامین کند. برخی از رایج تریم مشکلات اینها هستند:

1- آب آبگرمکن داغ نمی شود

آیا آب گرم حمام، سرد است؟ این مشکل می تواند مربوط به آبگرمکن و یا مسدود شدن لوله های حمام باشد. در واقع هر گونه ایرادی در این لوله ها، احتمالا عامل اصلی است. هرگز به یک شیر آب، اکتفا نکنید. چند شیر دیگر را نیز باز کرده و جریان آب گرم را بررسی کنید. در صورتی که به کلی آب گرم ساختمان قطع شده باشد به سراغ آبگرمکن بوید و موارد دیگر را بررسی کنید. اگر آبگرمکن برقی یا گازی، آب را داغ نمی کند مشکل از گاز یا برق دستگاه است. قبل از تماس برای تعمیر آبگرمکن، بررسی کنید که آیا برق دستگاه روشن است؟ آیا گاز در جریان است یا قطع شده؟ برای گرم شدن آب باید برق و گاز هر دو وصل باشد. چراغ های روشن روی آبگرمکن دیواری هم راهنمای خوبی از رسیدن سوخت به آن است.

2- آب آبگرمکن داغ نمی ماند

آیا در حین حمام کردن آب سرد می شود؟ گاهی آبگرمکن روشن و آب هم گرم است ولی بعد از چند دقیقه، آب سرد می شود. اگر آبگرمکن بتواند آب را به اندازه کافی داغ کند نباید در هنگام مصرف، آب سرد شود. برای عیب یابی آبگرمکن اول تنظیم درجه حرارت را بررسی کنید. شاید دمای آب از حد معمول کمتر بوده یا به طور کلی برای استفاده در زمستان دما کم باشد. پیچ تنظیم درجه حرارت را کمی بیشتر کرده و چند لحظه صبر کنید.

با باز کردن شیر آب دما و داغی را بررسی کنید. اگر آب گرم در لوله جریان دارد، پس مشکل از همین قسمت بوده ولی اگر با تنظیم درجه حرارت نیز با کمبود اب داغ مواجه شدید، شاید وقت آن رسیده که یک آبگرمکن بزرگتر تهیه کنید. هزینه تعمیر آبگرمکن را صرفه جویی کرده و یک دستگاه با توان بیشتر تهیه کنید.

3- آب آبگرمکن بیش از حد داغ است

عیب یابی و تعمیر آبگرمگن را با بررسی تنظیم دما شروع کنید. اگر تنظیمات فعلی دستگاه زیاد است با کم کردن دما مشکل برطرف می شود ولی اگر دما با کم کردن حرارت نیز همچنان زیاد باشد، باید سریع دستگاه را خاموش کنید. برای تعمیر آبگرمکن و مشاوره با یک حرفه ای تماس بگیرد. داغ شدن آب بیش از حد می تواند خطراتی را ایجاد کند.

گاهی حتی با تنظیم دما، صدای آب جوش از درون دستگاه شنیده می شود و دمای آب بسیار بالاتر از حد تنظیم شده است. در این صورت امکان خرابی شیر تنظیم وجود دارد. تعمیر آبگرمکن دیواری که قادر به تنظیم دمای آب نیست یک کار تخصصی است که نیاز به تعویض قسمت معیوب دارد. در این مورد هرگز بدون تجربه قبلی نباید روکش بدنه دستگاه را باز کنید. تنها کار درست خاموش کردن دستگاه برای کاهش دمای آب و تماس با تعمیرکار است.

4- آب داغ رنگ گرفته است

یکی دیگر از مشکلات رایج در انواع آبگرمکن های خانگی اینست که آب داغ خارج شده از لوله ها، شفاف نیست. رنگ گرفتن آب داغ ناشی از وجود اکسیدهای فلزی در لوله ها و آب است. اگر رنگ آب داغ تازگی ها زرد، قرمز، قهوه ای، سبز یا شیری شده حتما به دنبال منشا آن باشید. اکسید فلزی کیفیت آب را خراب می کند.

این آب به ظاهر بیماری زا نیست ولی به مرور می تواند مشکلاتی را به همراه دشاته باشد. برای مثال وجود سرب در آب آشامیدنی خطرات جدی به همراه دارد. با نصب فیلتر می توان تا حدودی جلوی اکسیدهای فلزی را گرفت ولی راه حل نهایی تعمیر آبگرمکن و عوض کردن لوله های فرسوده مسی است. در آبگرمکن های برقی این امر ناشی از رسوب کلسیم و منیزیم روی المنت است. در این مورد با تمیز کردن المنت، مشکل به طور کلی برطرف می شود.

5- آب گرم آبگرمکن فشار ندارد

کم فشار بودن آب گرم چندین علت دارد. گاهی آبگرمکن مقصر نیست و لوله کشی آب ساختمان ضعیف است. کم فشار بودن آب منطقه نیز در این موضوع دخیل است. اما در صورتی که تا حال با فشار آب مشکلی نداشتید و تازگی ها این مشکل ایجاد شده، نیاز به بررسی دارد. قبل از تماس با تعمیرکار ابتدا ورودی آب به آبگرمکن را نگاه کنید شاید شیر فلکه آبگرمکن تا انتها باز نشده باشد.

گاهی به دلیل مسافرت شیرهای آب و گاز بسته می شود و بعد از بازگشت فراموش می کنید شیرها را باز کنید یا مثلا آب نیمه باز شده. در این موارد مشکل خاصی پیش نیامده و خیلی ساده با باز کردن شیر آب ورودی به آبگرمکن فشار آب نیز مثل قبل خواهد شد. اما مشکل اصلی وقتی است که محفظه آب گرم، جرم گرفته باشد.

چرا باید از تعمیرکار آبگرمکن ساوه کمک بگیریم؟

اگر آبگرمکن دیواری تان با مشکل مواجه است، بهتر است از یک متخصص برای عیب یابی آبگرمکن و تعمیر آبگرمکن کمک بگیرید.تعمیرکار آبگرمکن تخصص لازم برای تعمیر آبگرمکن را دارد و می تواند با کمترین هزینه و در کمترین زمان مشکل آبگرمکن دیواری شما را تشخیص داده و برطرف کند.

از این رو همیشه توصیه می شود برای تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان از هر مدل که باشد. از تعمیرکار ابگرمکن متخصص کمک بگیرید. کمک گرفتن از افرادی که تجربه و تخصص لازم را ندارند، ممکن است باعث شود، عیب یابی آبگرمکن و تعمیر آبگرمکن به درستی انجام نشود. و این یعنی هزینه بیشتر و زمان بیشتر برای شما

چرا سرویس آبگرمکن دیواری و زمینی ساوه را شرکت ما بسپارید؟

 • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران آبگرمکن
 • خدمت رسانی سراسر ساوه و حومه
 • ارائه خدمات تعمیر ابگرمکن در محل
 • ایاب و ذهاب رایگان در سراسر ساوه
 • گارانتی کیفیت خدمات تعمیر آبگرمکن دیواری
 • ارائه فاکتور شرکتی برای هزینه ها و دستمزد و خرید قطعات همراه با مهر شرکت

جهت اطلاع از نحوه نصب کولر آبی کلیک کنید

شماره تماس

0912-255-0451

شماره تماس

0912-885-2327

شماره تماس

0919-655-9120

 • اطلاع رسانی آنلاین

  یکی دیگر از مهمترین خدمات شرکت سریع کاران مشاوره در زمینه خدمات دهی بصورت آنلاین و همچنین از طریق حضوری و تلفنی برای انجام کار می باشد

 • زمان بندی دقیق

  وقت شما گرانبها و ارزشمند است، ما با برنامه ریزی دقیق نسبت به انجام کار در کوتاه ترین زمان ممکن می پردازیم و نسبت به آن متعهد هستیم.

 • همفکری و مشارکت

  یکی از خدمات شرکت سریع کاران در انجام کار مشارکت و همفکری می باشد که در انجام پروژه های بزرگ برای انجام هر چه بهتر کارها با کارشناسان مشارکت می کند

 • رضایت مندی

  میزان رضایتمندی مشتریان گرامی از کار انجام شده اولین اولویت شرکت خدماتی و مهندسی سریع کاران می باشد که شعار ما رضایتمندی بیشتر = مشتری بیشتر

 • حق الزحمه

  نحوه پرداخت حق الزحمه و همچنین میزان پرداخت بصورت توافقی و بر اساس میزان کار انجام شده می باشد که ملاحظه رضایت قلبی و رعایت انصاف اولویت ماست.

 • پیشرو در موفقیت ها

  این شرکت با توجه به داشته افراد متخصص و با تجربه بیشترین موفقیت ها را کسب نموده است که این موضوع نشان دهنده میزان توجه ما می باشد.

 • سرعت انجام کار

  سرعت انجام کار یکی از مهمترین الویت ما در خدمات دهی می باشد این شرکت می کوشد تا کار را سریع انجام دهد ولی با بهترین کیفیت خدمات دهی